Pro lékaře

Home / Pro lékaře

Naši specialisté nabízejí pro pacienty jiných zubních lékařů ošetření v oboru implantologie, stomatochirurgie, parodontologie, dentální hygieny a zhotovení OPG a CT snímků.
Pacienti se mohou objednat osobně, telefonicky či mailem. K výkonu se dostaví s žádankou či doporučením od svého zubního lékaře.

Implantologie

Nabízíme implantologické ošetření pomocí systému Straumann a Lasak. Systém Straumann je přední světový systém švýcarské výroby, který má více než 35 let klinických zkušeností. Systém Lasak se vyvíjí a vyrábí v České republice, kde patří mezi nejlepší implantáty na trhu. Na základě domluvy s odesílajícím lékařem nabízíme následné protetické ošetření.

Stomatochirurgie

Na našem pracovišti nabízíme pro Vaše pacienty kompletní škálu stomatochirurgických zákroků jako je extrakce zubů moudrosti, zákroky preprotetické chirurgie, slizniční a kožní excize, mikrochirurgické resekce, zákroky mukogingivální chirurgie.

Parodontologie

Pokud má Váš pacient parodontitidu nebo jiné onemocnění závěsného aparátu zubů, neváhejte ho odeslat na naše pracoviště, kde nabízíme kompletní parodontologické vyšetření, na jehož základě stanovíme léčebný plán a provedeme adekvátní ošetření.

Dentální hygiena

V současné době je dentální hygiena neoddělitelnou součástí moderní stomatologické péče. Její pravidelné navštěvování umožňuje individuálním přístupem docílit správné techniky čištění zubů. Jedině tím lze předejít zubnímu kazu, zánětu dásní a následné parodontitidě. Rádi se o Vaše pacienty v tomto směru postaráme.

Zhotovení OPG a CT snímků

V případě Vašeho zájmu zhotovíme OPG a CT snímek Vašeho pacienta a data Vám zašleme do ordinace nebo předáme pacientovi na CD. Pacienti se mohou objednat osobně, telefonicky či mailem.